MÖBLER / Skåp & hyllor / Matsalsskåp 9658384
nr 965 8384
Matsalsskåp
Carl Malmsten, längd: 110 cm, djup: 38 cm, höjd: 187 cm
Kondition: slitage, skador, renoveringsobjekt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 1 juni 2015
kl 18:46:49
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr